Nintendo Switch – daj się porwać zabawie - Publicystyka

00
TommyLee

Nintendo Switch – małe, niepozorne urządzenie przez zwolenników PlayStation czy Xboxa często nie jest traktowane poważnie. To błąd, bowiem trudno o inną konsolę, która zapewni Ci równie beztroską rozrywkę oraz wzbudzi tyle pozytywnych emocji. W dodatku możesz odpalić ją wszędzie, niezależnie od tego, gdzie się akurat znajdujesz: w pociągu, na boisku czy na plaży.


Dawka nostalgii

Producentom Nintendo Switch przyświecał jeden podstawowy cel: zagwarantować graczowi, niezależnie od jego wieku, czystą, niczym nieskrępowaną rozrywkę. Oferta gier jest szeroka i zawiera wiele znanych, lubianych i uchodzących za kultowe tytuły. Starci gracze mogą dać się owładnąć nostalgii i wrócić do lat młodości, wcielając się w odważnego Linka („The Legend of Zelda: Breath of The Wild”) czy zaradnego hydraulika Mario („Super Mario Odyssey”). Młodsi zaś chętnie zanurzą się w pełnym przygód, kolorowym i barwnym świecie wykreowanym przez twórców Nintendo. Ogromną popularnością cieszą się chociażby bezkrwawa bijatyka „Super Smash Bros” czy szaleńcze wyścigi samochodowe „Mario Kart 8 Deluxe”.

Ci, którzy szukają konsol i gier dla siebie, znajdą je w tym zestawieniu.

Najbardziej przyjazna konsola na rynku

Nintendo Switch świetnie sprawdzi się na imprezach – wystarczy włączyć jedną z wielu gier towarzyskich, a błyskawicznie rozruszasz każdą sztywną posiadówkę. Konsola ma tryb multiplayer, możesz więc zaprosić do rozgrywki kolegę lub koleżankę, wystarczy, że wręczysz mu jeden Joy-Con. Jeśli chcesz grać w większym gronie, wystarczy dokupić dodatkowe kontrolery. Bez problemu możesz też nawiązać rozgrywkę online z innymi użytkownikami Nintendo Switch na całym świecie.

Kolejna zaleta Nintendo? Możesz zabrać je ze sobą w nudną podróż – jest niewielkie i lekkie, a dopasowane etui uchroni je przed uszkodzeniem. Grasz kiedy chcesz i gdzie chcesz, co pozwoli Ci na przykład uniknąć kłótni o telewizor z innymi domownikami. A jeśli najdzie Cię ochota, wystarczy podpiąć ją do TV, by na powrót stała się konsolą stacjonarną.

Jesteś rodzicem i zastanawiasz się, czy to odpowiednia zabawka dla Twojego dziecka? Nie bez powodu Nintendo Switch uchodzi za „najbardziej przyjazną konsolę na rynku”. Jśli to Ci nie wystarsza, zawsze możesz skorzystać z trybu kontroli rodzicielskiej, co pozwoli Ci nadzorować działania swojej pociechy. Wystarczy tylko ściągnąć odpowiednią aplikację i za pomocą telefonu komórkowego odetniesz jej dostęp do gier, które uważasz za nieodpowiednie, oraz mediów społecznościowych.

Jeśli zdecydujesz się na zakup Nintendo, warto skorzystać z wielu dodatkowych opcji. Koniecznie załóż darmowe konto w aplikacji, co pozwoli Ci na bieżąco śledzić nowinki z cyfrowego świata. I obowiązkowo zaloguj się do eShopu – w ten sposób szybko nabędziesz cyfrowe wersje gier, często po znacznie niższej cenie.

 

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami sklepu Neonet: https://www.neonet.pl/.

 

Artykuł sponsorowany

O autorze
TommyLeeTommyLee
1010 0

0 Komentarzy