Zoo Tycoon i udawanie małpy na Xbox One

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Zoo Tycoon i udawanie małpy na Xbox One - gamedot.pl

Ekipa Frontier Developments wzięła pod swe skrzydła markę Zoo Tycoon dostarczając tytułu, który powinien zadowolić nie tylko młodszych i niedzielnych graczy, ale i tych którzy potrzebują odpoczynku od głośnych, krwawych tytułów.

 

 

Jak zaprezentowano to na specjalnym materiale, nowe Zoo Tycoon to nie tylko piękniejsze zwierzęta i możliwość tworzenia swojego Zoo, to także interakcja przez Kinecta. Myślę, że jest to ciekawa propozycja, tym bardziej, że na konsolach od dawna brakuje tego typu gier – może oferowana przez Xboksa One kontrola głosem i gestami to zmieni?

 

 

Premiera 22 listopada . Tytuł ukaże się też na X360 (niestety brak jest obecnie zapowiedzi wersji na PC).

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Mafia Edycja Ostateczna XONE

Mafia Edycja Ostateczna XONE

Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl