Znamy specyfikację i datę premiery Nintendo Switch!

Paweł "Wysu" Wysowski - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Znamy specyfikację i datę premiery Nintendo Switch! - gamedot.pl

Trochę to trwało, ale w końcu firma Nintendo postanowiła podzielić się ze światem informacjami na temat konsoli Nintendo Switch. Wraz ze szczegółową specyfikacją i infografikami poznaliśmy ujawniona została oficjalna data premiery sprzętu - 3 marca 2017 roku. Jak widzicie zostało już mało czasu na zastanowienie się, czy tego typu rozwiązanie sprawdzi się w Waszym życiu. Do tego wszystkiego należy również dodać, że jeśli już zdecydujecie się zakupić Switch w marcu, to będziecie musieli przygotować sobie 299 dolarów, bo taka właśnie jest oficjalna cena urządzenia od Nintendo.

Co dostaniemy w tej cenie? Zestaw "startowy" zawierać będzie aż 7 elementów: konsolę przenośną, stację dokującą, kontroler Joy-Con, przewody oraz akcesoria. W sprzedaży tego samego dnia pojawią się dwie wersje kolorystyczne - z szarym Joy-Conem oraz z kolorowym.

Jeśli chodzi o szczegółową specyfikację, to rzecz ma się tak - podstawowym układem graficznym w Nintendo Switch jest układ z Nvidia Tegra. Konsola (w formie tabletu) posiada wyświetlacz HD o przekątnej 6,2". Jeśli chodzi o czas pracy na baterii, to na razie wiemy jedynie że konsola wytrzyma 2,5h do 6h na jednym ładowaniu (zależnie od sposobu użytkowania). Oprócz tego, dowiedzieliśmy się również, iż kontrolery wyposażone będą w w akcelerometr i żyroskop oraz zupełnie nowy mechanizm wibracyjny.

Na wczorajszej konferencji Nintendo pochwaliło się również grami tworzonymi specjalnie pod najnowszą konsolę. Wśród nich znajdziemy aż 80 tytułów, w które będziemy mogli pograć na Nintendo Switch. Z kolei tytułem startowym będzie długo wyczekiwana przez większość graczy - The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

​Na koniec mniej pozytywne newsy - kupując Nintendo Switch musicie liczyć się z tym, że oprócz gier przyjdzie Wam zapłacić również za możliwość grania online. Nintendo postanowiło bowiem wprowadzić abonament, który pozwoli na granie w wieloosobowym trybie sieciowym. Dodatkowo, każdy abonent otrzymywać ma darmowe gry na Switcha, co z łatwością można porównać do PS+. Oczywiście możemy też korzystać z lokalnego multiplayera dzięki modułowi WiFi!

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego Indiana Jones 2 Adventure Continues Essentials PS3

Lego Indiana Jones 2 Adventure Continues Essentials PS3

Podczas gry weźmiemy udział w wydarzeniach znanych z oryginalnej trylogii, jak również z najnowszej części filmu - Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki.LEGO...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy