Zapomnijcie o nowych grach na PC od twórców Halo

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Zapomnijcie o nowych grach na PC od twórców Halo - gamedot.pl

Pecetowcy powinni być chyba wdzięczni za to, że marka Halo w ogóle pojawia się na komputerach w jakiejkolwiek formie. Nawet jeżeli najnowszą grą jest Halo: Spartan Assault, która w najlepszym wypadku jest minigierką na tablety i smartfony. Według 343 Industries, to właśnie na Spartan Assault powinni skupić się pecetowcy, ponieważ firma nie przewiduje wypuszczenia żadnej innej gry na blaszaki w najbliższej przyszłości. Powodem jest oczywiście XONE, na którym developer ma zamiar się całkowicie skupić - następna odsłona serii, Halo 5: Guardians, będzie tytułem na wyłączność dla nowej konsoli Microsoftu. Śmieszności całej sytuacji nadaje fakt, że 343 Industries podobno słucha głosów swoich pecetowych fanów - a że ma je totalnie gdzieś, to już zupełnie inna sprawa.
 

 

 

Źródło: pcgamer.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]