Zamknięto studio odpowiedzialne za Murdered: Soul Suspect

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Zamknięto studio odpowiedzialne za Murdered: Soul Suspect - gamedot.pl

Mógłbym strzelać żartami na temat tego, jak gra o truposzach doprowadziła do śmierci studia Airtight Games, ale nie miałoby to większego sensu. W naszej video recenzji Murdered: Souls Suspect znajdziecie wszelkie informacje na temat najnowszej gry developera, który ogłosił upadłość. Zupełnie jak w przypadku starszego Dark Voida, ekipie udało się stworzyć grę w miarę grywalną, ale z pewnością nie robiącą furory. Czy jednak brak definitywnego 'hitu' na liście tytułów studia mógł przysporzyć firmie finansowych kłopotów? Bardzo możliwe, ale od indie developera nie dowiemy się zbyt wiele - według serwisów Gamespot i Geekwire kontakt zAirtight Games urwał się całkowicie z dnia na dzień, a firma po cichu zamknęła swoje studio w Redmond. Panowie istnieli w branży od 2004 roku, więc z pewnością ekipa znajdzie zatrudnienie w innych firmach.

 

 

 

Źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]