Zalman Alpha 28 — chłodzenie AiO o niespotykanym designie

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Zalman Alpha 28 to jeden z popularniejszych modeli AiO z tej linii produktów. Chłodzenie posiada nietypową trójkomorową pompę mającą zagwarantować maksymalną wydajność w schładzaniu procesora. Całość wyróżnia się oryginalną pokrywą pompy z logo producenta, którą można łatwo obracać o 360 stopni. Rozwiązanie to pozwala użytkownikowi na instalację chłodnicy w wybranej przez siebie pozycji bez obawy o niepoprawny montaż.

Chłodzenie zostało wyposażone w masywny aluminiowy radiator, dwa wentylatory o średnicy 140 mm oraz fizyczny kontroler ARGB, za pomocą którego można szybko dostosować styl luminacji. Alpha 28 odznacza się także zintegrowanym sterownikiem PWM, gumowymi podkładkami minimalizującymi drgania rotorów, a także wytrzymałą plecioną tuleją odporną na wahania temperatury i wysokie ciśnienie.

Zalman Alpha 28 to chłodzenie AiO przystosowane do instalacji na najnowszych podstawkach AMD i Intela (AM5/LGA 1700), jednak użytkownicy bez problemu zamontują je również na wielu starszych socketach. Produkt najczęściej spotykany jest w czarnej wersji kolorystycznej, aczkolwiek chłodzenie można zakupić także w białym kolorze.

 

Model Zalman Alpha 28 jest dostępny w cenie od ok. 330 zł. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.

 

Dane techniczne chłodzenia Zalman Alpha 28 dostępne są tutaj.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]