Valkyria Chronicles: zagramy na PC!

davidzovie - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Valkyria Chronicles: zagramy na PC! - gamedot.pl

Niedługi okres spekulacji potrzebny był, żeby Sega oficjalnie ogłosiła, iż taktyczne RPG z 2008r, które pierwotnie ukazało się na PS3, zawita także na PC.

 

Gra, która obrosła w pewnych kręgach prawdziwym kultem, nigdy nie okazała się być szczególnie wielkim sukcesem komercyjnym poza krajem kwitnącej wiśni, niemniej w dniu premiery spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród krytyków.

 

Valkyria Chronicles to turówka z elementami RPG, osadzona w fikcyjnym regionie Europy, w trakcie wczesnej fazy konfliktu zbrojnego przywodzącego na myśl II wojnę światową. Wszystko to połączone z charakterystycznym japońskim sosem postmodernistycznego chaosu treści formy i interpretacji daje tytuł dość nietuzinkowy.

 

Pozostałe części serii ukazały się na PSP.

 

Uwielbiam taką japońszczyznę i czekam, a wy ?

 

Źródło: polygon.com

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Mafia Edycja Ostateczna XONE

Mafia Edycja Ostateczna XONE

Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

davidzoviedavidzovieWychowany na kreskówkach z polonii 1 i NESie, ukształtowany przez anime z RTL 7 i Playstation, pecetowiec, który nie gardzi niczym co od Nintendo. Gotów zanurzyć się w najgorszy absurd, żeby przekazać innym coś godnego uwagi.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl