Zaglądamy za kulisy Mass Effect 4

Mex - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Zaglądamy za kulisy Mass Effect 4 - gamedot.pl
Jeżeli zależy wam na dosłownie każdym strzępku informacji ze świata Mass Effect to trafiliście w dobre miejsce. Reżyser scen z gry – Ken Thain – pozwolił nam na chwilę zajrzeć do jego studia produkcyjnego. To właśnie tu powstają wszystkie przerywniki do Mass Effecta 4. W zasadzie możemy już zobaczyć kawałek jednego z nich:
 
 
To bardzo niewiele, ale przynajmniej wiemy, że skoro odbywają się już sesje motion capture to scenariusz jest raczej gotowy… a to powinno oznaczać, że już na najbliższych targach E3 zobaczymy choćby malutki przedsmak gry w akcji!
 
 
Czekamy i wierzymy. 
0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Mass Effect Andromeda PL PS4

Mass Effect Andromeda PL PS4

Poprowadź nas do walki o nowy dom. Mass Effect: Andromeda zabierze graczy do galaktyki Andromedy, daleko poza granice Drogi Mlecznej. Tam gracze poprowadzą nas do walki o nowy dom na...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl