XCOM 2 zapowiedziany! Jest pierwszy zwiastun!

Parsec - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
XCOM 2 zapowiedziany! Jest pierwszy zwiastun! - gamedot.pl

Advent nie będzie ani city builderem, ani nowym Bioshockiem, a nową strategią turową z serii XCOM, co przewidzieli niektórzy, dogłębnie analizując billboardy na grafikach koncepcyjnych.

 

Wygląda na to, że powrót serii oznacza jedno – obcy w końcu wygrali i stworzona przez nich utopia jest jedynie ułudą, w której inwigilacja i wykroczenia są na porządku dziennym. Znowu stajemy na czele dzielnej drużyny, która stara się zrzucić złe jarzmo obce cywilizacji. Wygląda na to, że i tym razem będziemy mieli dostęp do bazy (tym razem latającej), w której wybierzemy, gdzie chcemy pomóc.

 

 

Twórcy z 2k i Firaxis chwalą się, że nowością w serii mają być nie tylko nowe gatunki kosmitów i broni, ale też proceduralnie generowane plansze – coś, czego brakowało mi w poprzedniej części, Gra wygląda bosko i z pewnością znajdzie się na liście moich tegorocznych premier w związku z listopadowym wydaniem gry. Zbieram kasę i zacieram ręce.

 

XCOM 2 wyjdzie jedynie na komputerach osobistych.

 

 

 

Źródło: VG247

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]