XCOM 2 może pojawić się na PS4, XOne

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
XCOM 2 może pojawić się na PS4, XOne - gamedot.pl

XCOM 2 zadebiutuje w listopadzie na komputerach klasy PC. Studio Firaxis nie rozważa jeszcze premiery przy platformach konsolowych (PS4, XOne). Jednak tak naprawdę nie jest ona wykluczana. Najwidoczniej programiści odkładają pewne zadania na późniejszy czas.

 

„Oczywiście nie zgłaszamy sprzeciwu w odniesieniu do tej kwestii [premiera na konsolach], ale mogę zapewnić, że na ten moment nie jest ona nawet przedmiotem dyskusji.” - stwierdza Jake Solomon (Creative Director).

 

Firaxis posiada dość ograniczone zasoby kadrowe. Studio nie może pracować nad trzema wersjami gry w tym samym czasie. Komputerowy rodowód zespołu sprawia, że cele realizowane przy blaszaku są traktowane priorytetowo.

 

Źródło: PSLS.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]