Xbox One i Windows 10 będą miały więcej exclusive'ów w roku 2017!

Paweł "Wysu" Wysowski - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Xbox One i Windows 10 będą miały więcej exclusive'ów w roku 2017! - gamedot.pl

Xbox One i Windows 10 będą miały więcej exclusive'ów niż w zeszłym roku. Tak przynajmniej twierdzi Phil Spencer - człowiek stojący za całą marką Xbox. Oprócz tych słów, które powiedzmy sobie szczerze brzmią jak czcze gadanki, wspomniał o dość ważnych sprawach. Phil potwierdził, że w tym roku Microsoft wyda tytuły ekskluzywne takie jak: Sea of Thieves, State of Decay 2 i Crackdown 3 oprócz tego wspomniał jeszcze o dwóch remasterach Voodoo Vince: Remastered i Phantom Dust. Jest jeszcze jedna wiadomość skierowana głównie do posiadaczy Xboxów, na których według Spencera, czekać ma jeszcze wiele innych gier w czerwcu 2017.

Na końcu Phil dopowiedział jeszcze, że cały rok 2017 będzie najowocniejszym w historii Microsoftu, nie tylko z powodu poszerzającej się biblioteki gier, ale i premiery Scorpio. Więcej informacji dostarczy nam zapewne w czerwcu na konferencji E3!

 

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Efootball PES 2020 PS4

Efootball PES 2020 PS4

eFootball PES 2020 otwiera nową dekadę w rozwoju wiodącego na rynku symulatora piłki nożnej, wprowadzając ważne zmiany, które sprawiają, że każda chwila rozgrywki przepełniona jest...

169,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Sho (gość) 3 lata temu

A niech xbox umiera.

0 Odpowiedz