Wszystkie Fatality z wszystkich Mortal Kombat na jednym filmie!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Wszystkie Fatality z wszystkich Mortal Kombat na jednym filmie! - gamedot.pl

Scena bijatyk 1on1 obecnie została zepchnięta do swojej własnej niszy - pamiętajmy jednak, że kiedyś był to czołowy, "krolewski' gatunek gier. I pierwszym naprawdę głośnym fenomenem był duet Mortal Kombat i Street Fighter II, a to co najbardziej różniło obie gry to oczywiście poziom brutalności. Mortale zasłynęły okrutnymi wykonczeniami przeciwników od samego początku i trzymają się tej tradycji aż do dzisiaj.

 

Proponuję zatem usiąść wygodnie w fotelu i zrobić sobie małą lekcję historii, przyglądając się wszystkim Fatality jakie pojawiły się w serii MK:

 

 

Trudno uwierzyć, że ten brutalny krąg trwa od 24 lat!

 

 

PS to kto ma wg was najbrutalniejsze wykończenie?

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Need for Speed Undercover X360

Need for Speed Undercover X360

ŚCIGAJ LUB BĄDŹ ŚCIGANY Nigdy nie sądziłeś, że tak może się stać: w tym wyścigu będziesz zarówno myśliwym, jak i zwierzyną. Musisz zasiąść za kółkiem i postawić wszystko na jedną kartę,...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl