Wszystkie Fatality z wszystkich Mortal Kombat na jednym filmie!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Wszystkie Fatality z wszystkich Mortal Kombat na jednym filmie! - gamedot.pl

Scena bijatyk 1on1 obecnie została zepchnięta do swojej własnej niszy - pamiętajmy jednak, że kiedyś był to czołowy, "krolewski' gatunek gier. I pierwszym naprawdę głośnym fenomenem był duet Mortal Kombat i Street Fighter II, a to co najbardziej różniło obie gry to oczywiście poziom brutalności. Mortale zasłynęły okrutnymi wykonczeniami przeciwników od samego początku i trzymają się tej tradycji aż do dzisiaj.

 

Proponuję zatem usiąść wygodnie w fotelu i zrobić sobie małą lekcję historii, przyglądając się wszystkim Fatality jakie pojawiły się w serii MK:

 

 

Trudno uwierzyć, że ten brutalny krąg trwa od 24 lat!

 

 

PS to kto ma wg was najbrutalniejsze wykończenie?

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Red Dead Redemption 2 PL XONE

Red Dead Redemption 2 PL XONE

Ameryka, rok 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi, a stróże prawa depczą po piętach ostatnim wyjętym spod prawa gangom. Wybór jest prosty: kto się nie podda, zginie. Gdy napad...

159,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl