Wolfenstein: The New Order z blokadą regionalną na PC

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Wolfenstein: The New Order z blokadą regionalną na PC - gamedot.pl

Niemiecka wersja gry zostanie ocenzurowana - zostaną z niej usunięte wszelkie elementy o tematyce nazistowskiej (aż jestem ciekaw, jak będzie wyglądał finalny produkt...). Jest to podyktowane surowym prawem w tym kraju, które wprawdzie zezwala na 'wyjątki', ale jakimś cudem nie dotyczą one gier komputerowych - za wydanie nieocenzurowanej wersji Wolfenstein: The New Order Bethesda otrzymałaby potężną karę finansową, a osoby rozprowadzające taki produkt mogłyby nawet iść do więzienia. Wprowadzony przez developera geo-lock nie zezwoli na aktywowanie i uruchomienie gry na terenie Niemiec - pamiętajcie o tym, gdy będziecie chcieli odwiedzić kogoś za zachodnią granicą i wziąć ze sobą 'naszą' wersję The New Order. Nowa gra Bethesdy wyjdzie już 20 maja, a do tego czasu możecie nacieszyć się dłuższym, nieocenzurowanym gameplayem z tej produkcji.

 

 

Źródło: polygon.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]