Wolfenstein: The New Order – szykuje się sequel

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Wolfenstein: The New Order – szykuje się sequel - gamedot.pl
Jens Matthies, dyrektor kreatywny Wolfenstein: The New Order twierdzi, że studio MachineGames ma „bardzo czystą wizję” tego co mogłoby zostać zrobione w sequelu tej produkcji. Poza tym zachwalał sobie lekcję jaką udało się wyciągnąć z tworzenia nowego Wolfensteina przez ponad trzy lata:
 
„Myślę, że dopracowaliśmy tę grę, korzystając bardziej niż kiedykolwiek z danej nam szansy. Wciąż jednak mamy nowe pomysły i chcielibyśmy osiągnąć jeszcze więcej.”
 
Wolfenstein: The New Order sprzedał się już w ponad milionie egzemplarzy na świecie i zebrał dobre oceny od graczy i krytyków. Wygląda zatem na to, że wraz z chęcią developera do postania kontynuacji pojawi się też zielone światło na jej zrobienie.
 
I dobrze, Wolfenstein nie powinien nas opuszczać i w końcu zmienić się w jakiś duży, spójny cykl. Czkeamy na dwójceczkę.
 
 
źródło: cvg
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]