Wiemy kiedy Super Mario Run trafi na Androida!

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Super Mario Run jest idealnym przykładem na zasadność ruchu Nintendo. Firma wreszcie produkuje tytuły na sprzęt inny, niż ich własny. Endless runner z hydraulikiem w roli głównej został pobrany ponad 40 milionów razy i to w cztery dni po pojawieniu się w Apple Store. Teraz zapowiada się, że niczym po podniesieniu grzybka: liczba ta znacząco urośnie. Już w marcu Super Mario Run ma bowiem trafić na Androida, jak ogłosiło Nintendo na swoim japońskim Twitterze. Nie trzeba być absolwentem sinologii, żeby zrozumieć poniższy przekaz.

 

 

Nintendo nie podało dokładnej daty wydania gry na Androida, jednak już w marcu możemy spodziewać się, że w tramwajach i autobusach wiele osób będzie radośnie skakało Marianem i zbierało monety. A mieszek Nintendo cały czas puchnie.

 

Źródło: Twitter.com

2 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Yakuza Like A Dragon PS4

Yakuza Like A Dragon PS4

POWSTAŃ Z SAMEGO DNA Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niewiele znaczącej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił....

259,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
M. (gość) 3 lata temu

Info jest też na twitterze nintendo europe. Zapowiada się fajnie :-)

PS: sinologia to nauka o chińskim (i Chinach), a nie o Japonii ;)

0 Odpowiedz
Piechol 3 lata temu

Uogólniłem, fakt. Ale dla większości krzaczki to krzaczki, a nie kanji ;) Pozdrawiam

0 Odpowiedz
PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl