Większość gier z PSP i PSone działa już na PS Vita

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Większość gier z PSP i PSone działa już na PS Vita - gamedot.pl
Użytkownicy NeoGAF donoszą, że… niespodziewanie gry z PSP i PSOne, które wcześniej nie działały na PS Vita zaczęły działać! Dla każdego fana klasyki oznacza to możliwość odpalenia masy produkcji na najnowszym handheldzie Sony, ciesząc się jego świetnym ekranem i lepszym sterowaniem. 
 
Dotyczy to oczywiście cyfrowych kopii zakupionych na PSN. Obecnie sprawdzono, że większość ważnych gier bez problemu śmiga na Vicie, włączając w to takie pozycje jak  Crash Bandicoot, Spyro the Dragon, Valkyria Chronicles 2, ModNation Racers i Metal Gear Solid: Portable Ops.
 
Ciekawostkę stanowi to, że w sklepie cyfrowym Sony przy tych grach nie widnieje jeszcze ikonka PS Vita – możliwe zatem, że to bardzo korzystny dla graczy wypadek przy pracy. Obecnie czekajmy na oficjalne stanowisko Sony w tej kwestii.
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO JURASSIC WORLD PS4

GRA LEGO JURASSIC WORLD PS4

Przekształcona w formę klocków LEGO i opowiedziana z charakterystycznym dla TT Games humorem LEGO, porywająca przygoda rekonstruuje niezapomniane sceny i sekwencje akcji z filmów,...

79,00Do sklepu

1 Komentarz

Adi92 6 lat temu

Fajna informacja. W końcu ruszę swoją Vite a nie, że leży i się kurzy :)

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl