Wiedźmin od Netflixa pojawi się dopiero pod koniec przyszłego roku?

YASIU - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Wiedźmin od Netflixa pojawi się dopiero pod koniec przyszłego roku? - gamedot.pl

 

Po kilku miesięcznej przerwie wreszcie doczekaliśmy się nowych informacji dotyczących Wiedźmińskiego serialu od Netflixa.

Zdaniem ekipy naEkranie.pl, które notabene od jakiegoś czasu współpracuje z popularną platformą VOD i otrzymała owe informacje z własnego źródła - serial na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego pojawi się w listopadzie 2018 roku.

Niestety ciężko konkretnie odnieść się do wspomnianych rewelacji, albowiem nawet nie wiemy czy prace nad projektem już ruszyły. Więcej oficjalnych informacji powinno się pojawiać wraz z początkiem przyszłego roku. Trochę szkoda, że musimy czekać tak długo, lecz z drugiej strony dzięki temu powinniśmy otrzymać godną Geralta ekranizację. 

 

 

 

1 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
Eskel (gość) 6 lat temu

To wg was długo ??? Przecież dopiero ogłosili showrunnera. Zdecydowana większość komentujących te "rewelacje" ma nadzieje, że to fake. Nawet jeśli już są po castingu to same zdjęcia potrwają kilka miesięcy. Do tego kolejne na postprodukcję. W takim tempie to można skręcić jakąś ramotkę a nie wysokiej jakości serial.

0 Odpowiedz
YASIUYASIU
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]