Warface otrzymało tryb Battle Royale

YASIU - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Za sprawą rynkowego sukcesu PUBGA coraz więcej twórców decyduje się implementować w swoich grach tryb Battle Royale w którym określona ilość osób trafia na jedną mapę, a przeżyje tylko jeden. Jak się okazało kolejną produkcją dającą się ponieść panującym trendom jest Warface.

Zapowiedziana właśnie łatka ma dodać wspomniany tryb w pakiecie z pustynną mapą (notabene takiej samej ma się wkrótce doczekać również Battlegrounds). Niestety spore grono osób może zniechęcić fakt, że maksymalnie przewidziana liczba uczestników jednej sesji wynosi raptem... 16 osób. To trochę mało na tle konkurencji. Jakby tego było mało Batte Royale ma być na ten moment istnym czasowym eksperymentem podczas którego deweloper sprawdzi stopień zainteresowania społeczności i dokona ewentualnych zmian w przyszłości.

[UPDATE]

Pojawiła się już łatka wprowadzająca darmowy tryb Battle Royale do gry, a wraz z nią kilka nowych broni. Niestety nie wiemy do kiedy owy tryb będzie dostępny. 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

NBA 2K20 XONE

NBA 2K20 XONE

Przez lata NBA 2K przekształcało się w coś większego, niż symulator koszykówki. 2K kontynuuje redefinicje tego, co możliwe jest grach sportowych dzięki NBA 2K20 – oferując najlepszej...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy