Warface otrzymało tryb Battle Royale

YASIU - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Za sprawą rynkowego sukcesu PUBGA coraz więcej twórców decyduje się implementować w swoich grach tryb Battle Royale w którym określona ilość osób trafia na jedną mapę, a przeżyje tylko jeden. Jak się okazało kolejną produkcją dającą się ponieść panującym trendom jest Warface.

Zapowiedziana właśnie łatka ma dodać wspomniany tryb w pakiecie z pustynną mapą (notabene takiej samej ma się wkrótce doczekać również Battlegrounds). Niestety spore grono osób może zniechęcić fakt, że maksymalnie przewidziana liczba uczestników jednej sesji wynosi raptem... 16 osób. To trochę mało na tle konkurencji. Jakby tego było mało Batte Royale ma być na ten moment istnym czasowym eksperymentem podczas którego deweloper sprawdzi stopień zainteresowania społeczności i dokona ewentualnych zmian w przyszłości.

[UPDATE]

Pojawiła się już łatka wprowadzająca darmowy tryb Battle Royale do gry, a wraz z nią kilka nowych broni. Niestety nie wiemy do kiedy owy tryb będzie dostępny. 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]