W co wyewoluuje nowa trójka z Pokémon Sun i Moon? Teraz już wiemy!

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Najnowsza odsłona Pokémonów (jak zwykle podana w dwupaku) na 3DS-a pojawi się na świecie 18 listopada, czyli za niewiele ponad miesiąc, a my mamy już tak obszerną wiedzę o grze (za sprawą materiałów promocyjnych), że powstaje pytanie: czy gracz będzie mógł odkryć coś w grze sam? Czy coś będzie niespodzianką? Przecież to też bardzo ważny element rozgrywki, o którym nie należy zapominać. Jednak wbrew temu Nintendo i tak regularnie podrzuca do Sieci nowe klipy, tym razem możemy zobaczyć w co zamienia się/ewoluuje podstawowa trójka Pokémonów. Oprócz tego jest tam jeszcze wzmianka o możliwościach interakcji z innymi graczami i przeróżnych feature'ach, ale i tak można zaspoilerować sobie nie lada niespodziankę w grze, więc oglądacie na własną odpowiedzialność.
 

 

Źródło: YouTube.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]