Vampyr bez Denuvo

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Już 5 czerwca będziemy mogli przemierzać londyńskie mroki w grze Vampyr od studia DONTNOD. Do tego twórcy poinformowali zainteresowanych, że gra nie będzie chroniona przez system Denuvo.

 

Antypirackie zabezpieczenie jest owiane złą sławą, ponieważ wiele źródłem potwierdza, że produkcje, które są przez chroni Denuvo, tracą na wydajności. Jest to także najczęściej wybierane zabezpieczenie przez koncerny, które wydają gry AAA. Dlaczego właśnie Denuvo? Cóż jest to jeden z wielu naprawdę dobry antypirackich zabezpieczeń, więc nie ma się co dziwić.

 

Decyzja cieszy graczy, bo gra zapowiada się bardzo klimatycznie i ewentualne spadki płynności mogłyby skutecznie pozbawić immersji w świecie przedstawionym przez twórców.  

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Saints Row: The Third Xbox 360 (gra używana)

Saints Row: The Third Xbox 360 (gra używana)

Trzecia odsłona rozwijanego przez deweloperów ze studia THQ cyklu sandboxowych gier akcji, łączących mechanikę serii GTA z mocno absurdalnym nieraz przesadzonym poczuciem humoru. W grze...

30,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl