• Strona główna
  • 5 kultowych symulatorów na pc, których nie możesz nie znać

5 kultowych symulatorów na PC, których nie możesz nie znać - Felieton

01
TommyLee

Każdy z nas przynajmniej raz marzył o tym, by choć na chwilę stać się kimś innym – pewnie stąd taka popularność symulatorów. Jeśli jesteśmy fanami gier z tego gatunku, powinniśmy koniecznie poznać te gry, które są dziś uważane za kultowe. Oto one!

 

Construction Simulator 2015

Jeśli zastanawialiśmy się kiedyś nad tym, jak wygląda codzienna raca na placach budowy ogromnych wieżowców, które wyrastają w naszym mieście, mamy okazję się dowiedzieć. Construction Simulator 2015 to gra, w której wchodzimy w role kierownika budowy. Co możemy zbudować? Niemalże wszystko, co podsunie nam wyobraźnia – od drapaczy chmur i tam na rwących rzekach po elektrownie atomowe. Na uwagę zasługuje wprowadzenie do rozgrywki realistycznych maszyn i zobligowanie gracza do poznania podstawowych technik budowlanych – zobaczmy, jak wygląda dzień na placu budowy!

Euro Track Simulator 2

Monotonny ryk silnika, spokojna noc, szeroka autostrada i my – w roli kierowcy ciężarówki. Gra Euro Track Simulator 2 wprowadza nas w świat europejskich dróg i sekretów pracy przewoźnika. Nasze zadanie jest proste: przewieźć powierzony towar z punktu startowego do rozładunku w jak najkrótszym czasie. Za realistyczną atmosferę gry odpowiadają szczegółowo dopracowane samochody, rozbudowana mapa Europy z piękną grafiką oraz stymulacyjny model jazdy – wciśnijmy pedał gazu i pędźmy do celu!

Farming Simulator 17

Uprawa roślin, hodowla zwierząt i zbiór plonów – codzienne życie rolnika nie należy do prostych. Jeśli chcemy dowiedzieć się, jak wygląda „od kuchni”, powinniśmy poznać możliwości gry Farming Simulator 17. W czasie rozgrywki prowadzimy własną działalność rolniczą, w której wszystko zależy od nas. Do naszej dyspozycji jest ponad 200 profesjonalnych maszyn, z czego duża część to pojazdy licencjonowane takich marek, jak Valtra, New Holland czy Massey Ferguson. Zobaczmy, jak wygląda praca na roli!

Silent Hunter III

Symulator Silent Hunter II to prawdziwa gratka dla osób, które interesują się historią II wojny światowe. W czasie rozgrywki możemy bowiem wczuć się w rolę… załogi łodzi podwodnej. Realistyczna atmosfera tamtych czasów, dopracowana w najmniejszych szczegółach grafika i rozbudowany tryb interakcji sprawiają, że możesz się poczuć zupełnie jak kapitan w trakcie specjalnej misji, od której będą zależeć losy całego świata. Wydawajmy komendy załodze, niszczy wrogie statki i bądźmy kapitanami najlepszego, wojennego okrętu podwodnego, jaki kiedykolwiek „grasował” w głębinach!

The Sims 4

Tej gry z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać – to już czwarta odsłona słynnego symulatora życia, a jej popularność wcale nie słabnie! Podobnie jak w poprzednich wersjach, rozgrywka polega na opiece nad wirtualną rodziną. Zadanie gracza polega na spełnianiu jej podstawowych potrzeb, takich jak jedzenie, sen czy rozrywka. Do naszej dyspozycji jest rozbudowany motyw budowy, który pozwala na zbudowanie dla naszych Simów domu marzeń. Pokierujmy życiem tak, jak chcemy i twórzmy porywające historie!

 

 

O autorze
TommyLeeTommyLee
779 0

0 Komentarzy