Valve uważa, że może tworzyć również gry

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Valve uważa, że może tworzyć również gry - gamedot.pl

 

Od wielu lat Valve za sprawą platformy Steam może się nam kojarzyć głównie z tą platformą cyfrową. Jednak jak przypomniała sama korporacja w tajemniczym wpisie - potrafią oni także... robić gry. 

"Nadal robimy również gry" - zabrzmiał komunikat na ich oficjalnym Faceebokowym proflu

Nie da sie ukryć, że w tej dziedzinie również mają spore doświadczenie wszak odpowiadają za powstanie takich hitów jak Half Life, czy Lefr 4 Dead, lecz na przestrzeni paru lat skupiali się wyłącznie na dopieszczeniu Steama. 

Nie wiemy też co miała oznaczać wspomniana wiadomość skierowana do fanów. Czyżby w planach był kolejny duży tytuł? Jednak jak widać po komentarzach pod postem większość graczy doszukuje się tutaj bardziej żartobliwego przesłania, aniżeli faktycznej zapowiedzi czeogś co powstaje w siedzibie studia. 

Pamiętajmy, że obecnie ekipa dłubie nad produkcjami dedykowanymi golgom VR oraz tajemniczą karcianką w świecie Doty. Od dawna jak bumerang powraca również temat Half Life 3. Ale cóż - pożyjemy zobaczymy. 

3 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

FIFA 12 PS3 (gra używana)

FIFA 12 PS3 (gra używana)

FIFA 12 wyznacza kolejne standardy realizmu gier sportowych. Dzięki zupełnie nowej fizyce zderzeń zachowanie zawodników podczas kontaktu fizycznego wygląda jeszcze naturalniej, a...

19,00Do sklepu

3 Komentarze

awatar
Cichociemny (gość) 7 dni temu

LEFT 4 DEAD 2 był bardzo udaną kontynuacją,Valve zrobiło samodzielnie fenomenalnego Portal'a 2,TF2,Half-life'a a ty mi mówisz że nie byli by wstanie zrobić grę o zombie i to wyszło by im kiepsko ? proszę cię

0 Odpowiedz
awatar
Łosiek Ktosiek (gość) 21 dni temu

Mała poprawka, grę "left 4 dead" zrobiło "Turtle Rock Studios", Valve tylko dokończyło grę, kiedy Valve zrobiło 2 to zrobili kiepskiego lefta, dziękuję i dobranoc.

1 Odpowiedz
Darius 20 dni temu

2 kiepska? Chyba nie wiesz co mówisz...

0 Odpowiedz