Valve uważa, że może tworzyć również gry

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Valve uważa, że może tworzyć również gry - gamedot.pl

 

Od wielu lat Valve za sprawą platformy Steam może się nam kojarzyć głównie z tą platformą cyfrową. Jednak jak przypomniała sama korporacja w tajemniczym wpisie - potrafią oni także... robić gry. 

"Nadal robimy również gry" - zabrzmiał komunikat na ich oficjalnym Faceebokowym proflu

Nie da sie ukryć, że w tej dziedzinie również mają spore doświadczenie wszak odpowiadają za powstanie takich hitów jak Half Life, czy Lefr 4 Dead, lecz na przestrzeni paru lat skupiali się wyłącznie na dopieszczeniu Steama. 

Nie wiemy też co miała oznaczać wspomniana wiadomość skierowana do fanów. Czyżby w planach był kolejny duży tytuł? Jednak jak widać po komentarzach pod postem większość graczy doszukuje się tutaj bardziej żartobliwego przesłania, aniżeli faktycznej zapowiedzi czeogś co powstaje w siedzibie studia. 

Pamiętajmy, że obecnie ekipa dłubie nad produkcjami dedykowanymi golgom VR oraz tajemniczą karcianką w świecie Doty. Od dawna jak bumerang powraca również temat Half Life 3. Ale cóż - pożyjemy zobaczymy. 

4 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

4 Komentarze

awatar
DeGreZet (gość) rok temu

Osiołki powielają nieprawdziwe niusy... To nie jest oficjalny fanpage Valve, tylko jakis random z 30k fanów. Ludzie błagam, ja wiem, że gamedot to banda amatorów nie mających pojęcia o branży, ale bez przesady....

FAKE - https://www.facebook.com/ValveSoftwareCorporation/ OFFICIAL - https://www.facebook.com/Valve/?ref=br_rs

1 Odpowiedz
awatar
Cichociemny (gość) rok temu

LEFT 4 DEAD 2 był bardzo udaną kontynuacją,Valve zrobiło samodzielnie fenomenalnego Portal'a 2,TF2,Half-life'a a ty mi mówisz że nie byli by wstanie zrobić grę o zombie i to wyszło by im kiepsko ? proszę cię

0 Odpowiedz
awatar
Łosiek Ktosiek (gość) rok temu

Mała poprawka, grę "left 4 dead" zrobiło "Turtle Rock Studios", Valve tylko dokończyło grę, kiedy Valve zrobiło 2 to zrobili kiepskiego lefta, dziękuję i dobranoc.

1 Odpowiedz
Darius rok temu

2 kiepska? Chyba nie wiesz co mówisz...

0 Odpowiedz