Nie będzie podwyżki ceny standardowego wydania Rainbow Six Siege

YASIU - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Nie będzie podwyżki ceny standardowego wydania Rainbow Six Siege - gamedot.pl

 

Ubisoft jakiś czas temu zdecydował o podniesieniu cen standardowego wydania Rainbow Six Siege. Jednak w związku ze spotkaniem się z dość licznymi głosami protestów ze strony graczy decyzję tę postanowił zmienić. 

Pierwotnie od 13 lutego cena produkcji miała wynosić 10 euro więcej od obecnej i zamienić się w wydanie "edycji rozszerzonej". W ramach rekompensaty przewidziano 600 kredytów wirtualnej waluty oraz 10 pakietów skrzyń z losową zawartością. 

Wiele osób zwróciło francuskiej korporacji uwagę, iż takowa decyzja nie pomogłaby w przyciągnięciu nowych grup odbiorców i ogółem jest bezsensowna, bowiem tytuł ma już 2 lata na karku. Jak widać protesty poskutkowały, gdyż Ubisoft na forum Reddit poinformował, że wszystko zostaje po staremu, a cena nadal będzie wynosić 159,90 zł (jeśli chodzi o Steama). 

Co ciekawe każdy kto zaloguje się na serwery przed 6 marca otrzyma całkowicie bezpłatnie skórkę Sidewinter Elite dedykowaną postaci Ash. 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

My Hero One's Justice 2 XONE

My Hero One's Justice 2 XONE

W MY HERO ONE’S JUSTICE 2 walka o sprawiedliwość wciąż trwa, ale tym razem jest o wiele większa, szybsza i bardziej zacięta. W tej opartej na popularnej serii anime grze, twoje ulubione...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy