Valve pracuje nad swoim steam spy

DonaldT - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Valve pracuje nad własną alternatywą dla usługi Steam Spy, która ma zapewnić deweloperom dokładniejsze dane odnośnie wyników sprzedaży.

Podczas konferencji w Petersburgu "White Night" odniesiono się do kwestii zmian w zasadach prywatności w usłudze, które uniemożliwiły serwisowi Steam Spy gromadzenie danych odnośnie wyników sprzedaży gier. Valve stwierdziło jednocześnie, że liczby podawane przez Steam Spy były często niedokładne i dlatego szykuje własną alternatywę, która dostarczy twórcom bardziej wiarygodnych informacji. To bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza dla studiów tworzących gry niezależne. Wydawcy mogą sobie pozwolić na zamawianie badań rynkowych i uzyskiwanie dostępu do baz danych grup analitycznych. Dzięki Steam Spy małe studia będą mogły  podejrzeć, co się dobrze sprzedaje i jakie rozwiązania utrzymują zainteresowanie graczy przez długie okresy czasu, jak również ocenić skuteczność różnych taktyk promocyjnych.
 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Yaiba Ninja Gaiden Z X360 (gra używana)

Yaiba Ninja Gaiden Z X360 (gra używana)

Yaiba: Ninja Gaiden Z jest trzecioosobową grą akcji, będącą pobocznym tytułem cyklu Ninja Gaiden. Prace nad produkcją prowadziły trzy zespoły deweloperskie. Główny ciężar spadł na studio...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy