Unreal Engine 4 w Street Fighter V!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Unreal Engine 4 w Street Fighter V! - gamedot.pl

Studio Epic, twórcy Unreal Tournament i Gears of War żyją przede wszystkim z licencjonowania swej technologii, czyli silnika Unreal Engine, którego trzecia edycja praktycznie zdominowała poprzednią generację konsol. 

 

Z czasem Unreal Engine 3 zaczął napędzać nawet bijatyki – najsłynniejsze przykłady to Mortal Kombat, Injustice czy najnowszy, rewolucyjny Guilty Gear Xrd. Okazuje się, że UE4 będzie jeszcze popularniejszy i znajdzie się nawet w Tekkenie 7 i Street Fighterze V czyli absolutnie najpopularniejszych bijatykach na rynku.

 

Dodajmy też, że Yoshinori Ono – producent SFV zapewnia, że praca nad grą zaledwie ruszyły. I mimo iż gameplay, który ostatnio widzieliśmy wyglądał na zaawansowany to grę czeka jeszcze masa usprawnień. 

 

Przypominamy, że Street Fighter V wyjdzie tylko na PS4 i PC.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]