Obraza na obrazy: najlepsze gry od Nintendo jako okładki pulpowych książek

davidzovie - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Obraza na obrazy: najlepsze gry od Nintendo jako okładki pulpowych książek - gamedot.pl

Astor Alexander, malarz i ilustrator, znany między innymi ze względy na przepiękny projekt pulpowej grafiki do Bioshock: Burial at the Sea, postanowił złożyć hołd trzem największym tytułom sygnowanym przez Nintendo w podobny sposób.

 

Otrzymaliśmy w ten sposób, trzy, moim zdaniem fenomenalne ilustracje, żywo wykorzystujące estetykę tandetnych powieści nurtu Pulp Fiction, przedstawiające Mario, Linka i przede wszystkim Samus Aran, w najwspanialszej konwencji, jaką dane mi było widzieć. I niech się schowa Jane Fonda jako Barbarella, ja zakochuje się po raz sto pierwszy, niech ktoś odkupi od wielkiego N prawa do reedycji tytułu w takiej formie, błagam!

 

 

Nic tylko patrzeć i wzdychać, niemniej wszelkie dokładniejsze informacje na temat prac i samego artysty, znajdziecie na jego stronie internetowej.  

 

Źródło: behance.net/astoralexander

 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

davidzoviedavidzovieWychowany na kreskówkach z polonii 1 i NESie, ukształtowany przez anime z RTL 7 i Playstation, pecetowiec, który nie gardzi niczym co od Nintendo. Gotów zanurzyć się w najgorszy absurd, żeby przekazać innym coś godnego uwagi.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]