Uncharted 4 tworzone przez twórców The Last of Us!

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Uncharted 4 tworzone przez twórców The Last of Us! - gamedot.pl
W ostatnich tygodniach wokół Naughty Dog i Uncharted było naprawdę dużo zamieszania. Szeregi studia opuszczali ludzie, którzy stali na czele niesamowicie popularnej trylogii Drake’a – z Amy Henning, będącą dyrektorem kreatywnym serii, na czele. Dla fanów gry był to zły znak… okazuje się jednak, że wewnętrzna zmiana warty może wyjść wszystkim na dobre.
 
Potwierdzono, że za sterami Uncharted 4 usiądzie Neil Druckman  (dyrektor kreatywny The Last of Us) i Bruce Stanley (reżyser The Last of Us), zatem świetną ekipę zastąpiła… jeszcze lepsza. Jakość nowej gry powinna poszybować w górę i wyciągnąć z PS4 relatywnie więcej niż udało się wykrzesać z PS3.
 
Co lepsze: Naughty Dog wciąż ma „drugą ekipę”, która zaczyna już pracę nad zupełnie nowym, niezapowiedzianym tytułem.
 
Zanim będziemy się nim ekscytować świat poruszy jednak pokaz Uncharted 4 na E3. Bo chyba nikt nie wątpi, że będzie to coś niesamowitego.
 
 
źródło: videogamer.com
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Adi92 9 lat temu

zapowiada się ciekawe ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]