Uncharted 4 – nowe materiały i ciekawa dyskusja na PSX 2015

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Uncharted 4 – nowe materiały i ciekawa dyskusja na PSX 2015 - gamedot.pl

Naprawdę warto obejrzeć panel dyskusyjny związany z grą Uncharted 4. Znajdziecie tu trochę humoru, materiały zakulisowe. Macie okazję posłuchać wypowiedzi ludzi, jacy dają życie waszym ulubionym postaciom.

 

Neil Druckmann (reżyseria) mówi choćby o wielkim pożegnaniu z Nathanem. Przez ostatnie 10 lat Naughty Dog rozwijało tego bohatera. Drake zmieniał swoje życie tak samo, jak robi to prawdziwy człowiek. Widzimy zmiany fizyczne i emocjonalne u wirtualnej postaci – to coś pięknego.

 

Samo uniwersum jest naprawdę bogate i otwarte – zawsze można wprowadzać do niego naprawdę ważnych bohaterów – niech przykładem będzie Sam, brat Nathana. Pojawia się też nowy czarny charakter, czyli Nadine Ross.

 

 

I w tym miejscu można wspomnieć o pewnych kontrowersjach. Otóż Nadine ma afrykańskie korzenie – co ciekawe, postać bazuje na talencie białej aktorki. Ludzie doszukują się tu pewnych podtekstów i domagają się zmian (nowy design dla panny Ross). Rly?! A postać Kratosa jest powszechnie wielbiona (pod linkiem macie filmik).

 

Druckmann nie zauważa problemu i popiera na 110% obecny układ. Według niego uzyskano właściwą kompozycję. Jeśli mamy unikać takich powiązań, wtedy dla przykładu dorosła kobieta nie może zostać przypisana do roli młodej dziewczyny (Ashley Johnson i Ellie z The Last of Us).

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Iron Harvest XONE

Iron Harvest XONE

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w alternatywnej rzeczywistości 1920+, tuż po zakończeniu Wielkiej Wojny. Gra pozwala kontrolować wielkie dieselpunkowe roboty i...

239,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl