Firma Ubisoft, odpowiedzialna za serie takich gier, jak Assassin's Creed i Far Cry, szykuje coś ciekawego. Na oficjalnym kanale firmy na YouTube pojawił się stream z malowidłem ściennym, przedstawiającym - jak na razie - łucznika trzymającego pochodnię.
Na malowidle możemy w doszukać się także rysunki łowców i odciśniętą ludzką dłoń. Na filmie słychać trzaskający ogień, a od czasu do czasu w tle warczy jakieś groźne zwierzę.
Jeżeli miałbym zgadywać, Ubisoft próbuje przez to pokazać, że szykują jakąś grę, w której będziemy musieli za wszelką cenę przeżyć - w niebiezpiecznym świecie i w prymitywnych czasach. Opis filmu tylko utwierdza mnie w tym przsekonaniu: "Przetrwanie jest ponadczasowe".
Warto w tym miejscu przypomnieć o aplikacji określanej jako Far Cry: Sigma. Została ona podpięta pod bazę danych przy platformie Steam. Prawdopodobnie to mniejszy - trochę eksperymentalny projekt.
Think bigger >> http://t.co/FnSNw9uf7gpic.twitter.com/Cj3ZzYFBEh
— Ubisoft Switzerland (@UbisoftCH) październik 5, 2015
I heard a while ago that Ubisoft was working on a prehistoric Far Cry - guess they're about to announce it https://t.co/l7zSkeKwoP
— Jason Schreier (@jasonschreier) październik 5, 2015
0 Komentarzy