Twórcy Tomb Raidera i Deus Eksa robią gry Avengers!

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Twórcy Tomb Raidera i Deus Eksa robią gry Avengers! - gamedot.pl

 

Ekipy Square Enix i Marvela ogłosiły właśnie, że nawiązały współpracę której owocem stanie się wydanie kilku gier w uniwersum Avengers. Mają one zobrazować najłynniejsze momenty z historii tej grupy i przedstawić nam takie postaci jak Kapitan Ameryka, Thor czy Hulk. Nie wiemy jeszcze czy będą to osobne tytuły - w tym samym stylu w jakim Disney kręcił filmowe przygody Iron-Mana itd. - czy od razu dostaniemy grę, w ktorej spotkamy wszystkich bohaterów, ale wygląda na to, że ta pierwsza opcja jest bardziej prawdopodobna. Wiemy już bowiem,  że do pracy wzięły się dwie ekipy i to nie byle jakie bo Crystal Dynamics (Tomb Raider) i Eidos Montreal (Deus Ex).

 

Kolaboracja ma nawet własne wideo:

 

 

Na pierwsze konkrety i pokazy tego co wyjdzie z połączenia sił SE i Marvela poczekamy jednak do przyszłego roku. To wtedy mają być zaprezenotowane gry o Avengersach.

 

Zapowiada się to ciekawie, ale nie jestem pewny czy to co się udało zbudować filmach da się także przenieść do gier.

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Yesterday Origins XONE

Yesterday Origins XONE

Przygodówka point-and-click będąca kontynuacją gry Yesterday, która ukazała się w roku 2012.

19,06Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl