Twórcy Journey zapowiadają coś nowego!

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Twórcy Journey zapowiadają coś nowego! - gamedot.pl

Thatgamecompany to firma mała i niezbyt płodna, jednak nikt nie odbierze im tego, że stworzyli jedną z najpiękniejszych gier poprzedniej generacji - Journey. Ta unikalna przygoda podbiła serca graczy na calym świecie swoim klimatem, nietypowym multiplayerem i niesamowitą narracją. Teraz, po latach, thatgamecompany uderza z nowym projektem o "dzieleniu się" lub jeżeli wolicie bardziej dosłowne tłumaczenie "dawaniu":

 

 

Czy wiemy coś więcej o tym tytule? Niestety nic, nie wiemy jeszcze nawet jak gra się nazywa, ale Twitter studia podpowiada, że spotkamy w niej czwórkę dzieci:

 

 

Czekajmy na kolejne wieści, na pewno się to opłaci!

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego Iniemamocni PL XONE

Lego Iniemamocni PL XONE

Słuchaj Iniemamocnej rodzinki w pełnym polskim dubbingu! Iniemamocni 2 to kolejna porcja pasjonujących przygód niezwykłej rodziny Parr, walczącej ze złoczyńcami i zmagającej się ze...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl