Twórcy Dark Souls robią grę dla dzieci…

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Twórcy Dark Souls robią grę dla dzieci… - gamedot.pl

Jest taka gra, o której mogliście nie słyszeć – i nic w tym dziwnego bo wyszła tylko na PSP i do tego tylko w Japonii – jej tytuł to Monster Hunter Diary Poka Poka Airou Village. Produkcja ta jest odnogą serii Monster Hunter zrobioną w lekki „kreskówkowy” sposób i opowiada o… kotach radzących sobie z prowadzeniem swojej wioski wśród potworów. 

 

Wspominam o tym ze względu na to, że studio które stoi za Monster Hunter Diary Poka Poka Airou Village to From Software. TAK CI OD SOULSÓW. Żeby to lepiej zobrazować, firma słynąca z takich gier:

 

 

Odpowiada też za taką grę:

 

 

Czemu warto o tym pisać? Bo szykuje się nowa wersja gry nazwana Monster Hunter Diary: Poka Poka Airou Village DX, która trafi na 3DS-a we wrześniu. To właśnie ta informacja przypomniała nam, że jest to przecież produkcja sygnowana logiem „mistrzów hardcore’u”.

 

 

Jak widać każdy potrzebuje odmiany.

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]