Twórcy Alana Wake'a i Maksa Payne'a przechodzą na gry multiplayerowe

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Twórcy Alana Wake'a i Maksa Payne'a przechodzą na gry multiplayerowe - gamedot.pl

Remedy Entertainment to na pewno jedna z najbardziej uzdolnionych europejskich ekip tworzących gry - ich jedynym problemem jest to, że developing zabiera im stanowczo za dużo czasu. Chyba dlatego postanowili, że po premierze Quantum Break ich kolejne tytuły nie będą zamkniętymi historiami dla jednego gracza, a grami nastawionymi na tryb multiplayer.

 

To trochę dziwne patrzeć jak studio znane ze świetnych scenariuszy i kampanii pełnych akcji wchodzi na teren Infinity Ward, DICE, Blizzarda i Bungie... Z tego co obecnie wiemy zamiast walk na serwerach Remedy skupi się na elemencie kooperacji, jednak skoro już wchodzą w ten świat to kto wie kiedy wypuszczą jakiegoś dynamicznego FPS-a?

 

źródło: IGN

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed III Remastered + DLC + Liberation Remaster PL XONE

Assassin's Creed III Remastered + DLC + Liberation Remaster PL XONE

Rozpal płomień rewolucji wcielając się w postać mistrza Asasynów żyjącego w pięknej i brutalnej Ameryce XVIII wieku. Gra Assassin’s Creed III została zremasterowana w wersjach na...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl