Twitter reaguje na aferę Secret Service.

orwell - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Twitter reaguje na aferę Secret Service. - gamedot.pl

Secret Service powstał z popiołu jak feniks. Wsparty nadziejami i oczywiście pieniędzmi w programie crowdfundingowym.  Nie trwało to długo. Ludzie wzięci pod włos i zaszczuci nostalgią pachnącego klasyką papierowego wydania najpopularniejszego niegdyś czasopisma o grach łyknęli haczyk. Niestety upadek nie jest podszyty heroiczną walką z prawami rynku. Nie ma tu determinacji czy honorów.


Jest smutek, żal i rozczarowanie. Afera, na która internet już zaczął reagować. Internet jest medium mściwym. Secret Service utonął. Niestety nie z gracją Titanica i pięknym Leonardo DiCaprio na pokładzie. Zatonął jak stara tratwa, którą desperacko ktoś próbował remontować. Niestety nazwanie tej łajby pięknym imieniem nie uchroniło jej od najgorszego.

 

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

freeqstyler 7 lat temu

"Wiemy, że są wśród Was tacy, którzy z różnych względów nie są zainteresowani otrzymywaniem kolejnych wydań pisma pod tytułem innym niż Secret Service. W pełni Was rozumiemy i raz jeszcze przepraszamy, że czujecie się zawiedzeni. Dla Was umożliwiamy w porozumieniu z serwisem PolakPotrafi.pl rezygnację z otrzymywania kolejnych wydań i odpowiedni zwrot przekazanych środków. "

Słowa wydawcy - imo nuff said. Ciekawe ilu z tych osób mających wielki ból miejsca. gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę kupiło chociaż jeden numer SS :D

0 Odpowiedz