Tropico 5 leci na konsole, budujemy wyspiarską potęgę na padzie

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tropico 5 leci na konsole, budujemy wyspiarską potęgę na padzie - gamedot.pl

Wiem co napiszecie: że RTS-y nie pasują do konsol. Prawda jest jednak taka, że za dawny kreatywnych czasów PlayStation trafiały one na te platformy i to z powodzeniem. Teraz, dzięki architekturze PS4 i XOne może stać się podobnie, a pierwszą „jaskółką” będzie Tropico 5. El Presidente już w kwietniu pokaże, że na padzie też można zarządzać tropikalną wyspą:

 

 

Premiera szybciutko – już 24 kwietnia. Gra będzie działać w stabilnych 30 klatkach animacji i w rozdzielczości 1080p. Fantastycznie widzieć Tropico nareszcie na PlayStation!

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Jumanji The Videogame XONE

Jumanji The Videogame XONE

Połączcie siły i weźcie udział w pełnej akcji grze Jumanji, próbując podołać wspaniałemu wyzwaniu dla tych, którzy pragną spróbować zupełnie nowego świata. Tylko ty i trójka twoich...

179,99Do sklepu

0 Komentarzy

MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl