Tropico 5: Czy jesteście gotowi na zostanie 'El Presidente'?

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tropico 5: Czy jesteście gotowi na zostanie 'El Presidente'? - gamedot.pl

Tropico 5 od Haemimont Games już wczoraj doczekało się swojej premiery w edycji cyfrowej. W grze wcieliśmy się w prezydenta małego państewka osadzonego na tropikalnej wyspie, a naszym zadaniem będzie zaprowadzić nasz lud (albo chociaż samego siebie) ku chwale przez różne epoki historyczne - od XIX do XXI wieku, próbując przy tym przetrwać obie wojny światowe, zimną wojnę i Justina Biebera. Jeżeli nie interesuje Was wersja na PC, to Tropico 5 pojawi się także na X360 (w lipcu) i na PS4 (w październiku).

 

A może nie chcecie zaczynać zabawy z serią od najnowszej odsłony i pragniecie sobie przypomnieć jak to drzewiej było, zaopatrując się w Tropico 4?

 

 

 

Źródło: vg247.com

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

My Hero One's Justice 2 PS4

My Hero One's Justice 2 PS4

W MY HERO ONE’S JUSTICE 2 walka o sprawiedliwość wciąż trwa, ale tym razem jest o wiele większa, szybsza i bardziej zacięta. W tej opartej na popularnej serii anime grze, twoje ulubione...

259,00Do sklepu

1 Komentarz

{=V.S.F=}_Martino 6 lat temu

W Tropico 4 grałem intensywnie przez parę tygodni ale potem mi się znudziło. Mam nadzieję, że Tropico 5 wkręci mnie bardziej :)

0 Odpowiedz
JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl