Tony Hawk’s Pro Skater 5 – już niedługo fani zainstalują ważną łatkę

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tony Hawk’s Pro Skater 5 – już niedługo fani zainstalują ważną łatkę - gamedot.pl

Aktualni posiadacze gry Tony Hawk’s Pro Skater 5 nadal czekają na znaczące poprawki. Developer nie rzuca jeszcze konkretnymi terminami, aczkolwiek pożyteczny update zostanie wkrótce udostępniony.

 

Co warte podkreślenia, ekipa Robomodo nie skupia się tylko i wyłącznie na zwykłych poprawkach – czytaj eliminacji błędów, problemów (część z nich dotyczy choćby płynności animacji). Oczywiście jakość jest czymś ważnym, ale programiści chcą zaoferować coś więcej. Chcą stworzyć porcję dodatkowych treści. Wydaje się, że nowe lokacje czy kolejni skejterzy to tylko wierzchołek góry lodowej.

 

 

 

 

Wiadomo, wiarygodność – reputacja studia Robomodo została nadszarpnięta. Lepiej poczekać na wspomniane aktualizacje. Potem przyjdzie czas na weryfikację wszelkich zapowiedzi.

 

THPS5 na starych konsolach? Tu premiera prawdopodobnie została przerzucona na przyszły rok. To mimo wszystko pozytywny scenariusz – albowiem część ludzi już obstawia kasację produktu kierowanego do PS3 i X360.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Call Of Duty: Modern Warfare PS4

Call Of Duty: Modern Warfare PS4

Call of Duty®: Modern Warfare® Przygotuj się na ciszę radiową – Modern Warfare® powraca! Stawka jeszcze nigdy nie była tak wysoka. Gracze wcielają się w rolę operatorów oddziałów...

269,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl