Tony Hawk’s Pro Skater 5 – już niedługo fani zainstalują ważną łatkę

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tony Hawk’s Pro Skater 5 – już niedługo fani zainstalują ważną łatkę - gamedot.pl

Aktualni posiadacze gry Tony Hawk’s Pro Skater 5 nadal czekają na znaczące poprawki. Developer nie rzuca jeszcze konkretnymi terminami, aczkolwiek pożyteczny update zostanie wkrótce udostępniony.

 

Co warte podkreślenia, ekipa Robomodo nie skupia się tylko i wyłącznie na zwykłych poprawkach – czytaj eliminacji błędów, problemów (część z nich dotyczy choćby płynności animacji). Oczywiście jakość jest czymś ważnym, ale programiści chcą zaoferować coś więcej. Chcą stworzyć porcję dodatkowych treści. Wydaje się, że nowe lokacje czy kolejni skejterzy to tylko wierzchołek góry lodowej.

 

 

 

 

Wiadomo, wiarygodność – reputacja studia Robomodo została nadszarpnięta. Lepiej poczekać na wspomniane aktualizacje. Potem przyjdzie czas na weryfikację wszelkich zapowiedzi.

 

THPS5 na starych konsolach? Tu premiera prawdopodobnie została przerzucona na przyszły rok. To mimo wszystko pozytywny scenariusz – albowiem część ludzi już obstawia kasację produktu kierowanego do PS3 i X360.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

GTA V PL PS4

GTA V PL PS4

Bijąca rekordy popularności gra autorstwa Rockstar Games rozgrywająca się w otwartym świecie, Grand Theft Auto V, jest już dostępna na PlayStation®4 oraz Xbox One. Gdy młody opryszek,...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl