Thief trafi na duże ekrany

Orzeł - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Thief trafi na duże ekrany

Być może za jakiś czas zobaczymy Thiefa na dużym ekranie. Prawa do nakręcenia filmu na bazie komputerowej serii od Square Enix uzyskało Straight Up Films, studio z siedzibą w Los Angeles.


Scenariuszem do filmu zajmą się panowie Adam Mason i Simon Boyes (odpowiedzialni m. in. za wspólny film "Not Safe For Work"). Osadzony będzie oczywiście w świecie dark fantasy, a fabuła "Thiefa" będzie nieco zbliżona do tej z najnowszej gry komputerowej: opowie o złodzieju, próbującym przywrócić wolność w kraju rządzonym przez okrutnego tyrana, władającego magią.


Źródło: HollywoodReporter.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

The Last Of Us Part II PS4

The Last Of Us Part II PS4

The Last of Us Part II Zmierz się z tragicznymi konsekwencjami działań Ellie – zarówno fizycznymi, jak i emocjonalnymi. - Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl