The Walking Dead: Survival Instinct pogrzebało swych twórców

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
The Walking Dead: Survival Instinct pogrzebało swych twórców - gamedot.pl

Z powodu niesamowitego sukcesu jaki odniósł serial The Walking Dead oraz gra produkowana przez Telltale Games (drugi sezon startuje jeszcze w tym roku!) Activision postanowiło dorzuć coś od siebie do garnka z Żywymi Trupami.

 

Niestety, The Walking Dead: Survival Instinct produkowane przez teksańskie studio Terminal Reality okazało się być fatalną grą. Tak fatalną, że dziś pojawiła się oficjalna informacja, mówiąca o tym, że ekipa ją tworząca została rozwiązana.

 

Z jednej strony, żaden gracz ich pewnie nie żałuje, z drugiej jednak tego typu informacje zawsze są smutne. Miejmy nadzieje, że wszyscy pracownicy Terminal Reality szybko znajdą nowe miejsce zatrudnienia i dzięki nabytemu doświadczeniu będą już wiedzieć jak dostarczyć coś co zadowoli graczy. Powodzenia!

 

 

źródło: GameTrailers

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Worms Battlegrounds+Worms W.m.d. Xone

Gra Worms Battlegrounds+Worms W.m.d. Xone

Przygotuj się na wojnę robali i dwa razy więcej zabawy w grach Worms Battlegrounds i Worms W.M.D., dostępnych teraz w podwójnym pakiecie! Worms™ Battlegrounds łączy przyjaciół i...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl