The Walking Dead: Final Season zostanie dokończone

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 The Walking Dead: The Final Season jednak powstanie. Zadbał o to sam Robert Kirkman (autor komiksu) 


 Trzy tygodnie temu Telltale ogłosiło, że zwalnia większość pracowników i powoli zamyka interes, los The Walking Dead: The Final Season wyglądał kiepsko. Ukazał się jeszcze drugi odcinek sezonu, ale w studiu nie było już zespołu, który dokończyłby pozostałe dwa epizody kończące przygody Clemantine. 

 Studio zakomunikował, że szuka studia, które zatrudni zwolnionych twórców The Final Season i pozwoli im zakończyć grę, aby studio się jeszcze bardziej nie pogrążyło finansowo, ponieważ wielu graczy zapłaciło za cały sezon. Pozbawieni z dnia na dzień, bez żadnej odprawy pracownicy, mogą już szukać innego zatrudnienia i nie mieć ochoty wracać do ukończenia gry. Szczególnie że sprawa odbiła się echem w branży i uruchomiła akcję #TelltaleJobs, w której najróżniejsze studia m.in. Ubisoft odzywały się do byłych pracowników Telltale z propozycjami pracy.

 The Walking Dead: The Final Season zakończy Skybound Games, założone przez Roberta Kirmana. Autor komiksów poinformował podczas New York Comic Con, że udało się dogadać z Telltale. Częścią jego firmy Skybound Media jest oddział Skybound Games zajmujący się wydawaniem gier niezależnych. Oddział ten zakończy The Walking Dead: The Final Season. Plan zakłada też współpracę z osobami z oryginalnego zespołu pracującego przy grze. Nie wiadomo na razie z kim dokładnie. Miejmy nadzieję, że twórcy będą chcieli dokończyć swoją grę dla jak najlepszego zakończenia serii.

 Według źródeł Kotaku trzeci odcinek był już praktycznie skończony, czwarty miał natomiast nagrane dialogi głównych postaci.
 

Trzeci odcinek zaplanowany był na 6 listopada, finał na 18 grudnia. Miejmy nadzieje, że studio Skybound Games nie będzie miało dużo pracy i uda im się zakończyć sezon przed końcem roku. 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Marvel Avengers PS4

Marvel Avengers PS4

Marvel's Avengers umożliwia graczom spełnienie bohaterskich marzeń. Niesamowita fabuła i ciągle rozrastające się uniwersum łączą się z rozgrywką w świecie Avengersów. Opanuj wyjątkowe...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy