The Walking Dead: A New Frontier i kwestia odtworzenia starych decyzji

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
The Walking Dead: A New Frontier i kwestia odtworzenia starych decyzji - gamedot.pl

 

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się że na trzeci sezon wirtualnego The Walking Dead poczekamy dłużej. Wszak pierwotnie obiecywano listopadowy termin, a skończyło się na 20 dniu grudnia. Mamy zatem czas na poszukiwanie save'ów. Tak, stare pliki zapisu można importować przed startem nowej przygody – potwierdza to samo Telltale Games za pośrednictwem Twittera.

 

 

Jednak czasami nie mamy plików utrwalających kluczowe decyzje – wszak żywot gracza płata różne figle; bywa, że po prostu zmieniamy konsolę lub całą generację. W takich sytuacjach wspomniany developer daje nam możliwość szybkiego odtworzenia wydarzeń ze wcześniejszych sezonów. W jakiej formie? Na konkrety jeszcze poczekamy. Osobiście stawiam kilka monet na wariant z interaktywnym komiksem.

 

Nabywca The Walking Dead: A New Frontier może też zignorować to całe importowanie/odtwarzanie. Trzeci sezon nie wymaga od nas znajomości wcześniejszych historii. To ukłon w stronę grupy nowych odbiorców.

 

Źródło: Eurogamer UK

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga XONE

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga XONE

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierające wszystkie 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwaną konkluzję serii: Gwiezdne Wojny™:...

219,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl