The Legend of Korra – nowy projekt od Activision i Platinum Games ratuje 2014

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
The Legend of Korra – nowy projekt od Activision i Platinum Games ratuje 2014 - gamedot.pl
Jeżeli znacie animowaną serię Avatar: The Last Airbender to jej kontynuacja, The Legend of Korra też powinna budzić w was pozytywne skojarzenia. Historia wielkiej przygody, w której liczy się moc żywiołów, kung-fu i oczywiście przyjaźń to jeden z największych sukcesów w historii Nickelodeona i jedna z niewielu masowo produkowanych kreskówek, które trafiają także do starszej widowni. 
 
Licencja  The Legend of Korra wylądowała w rękach mistrzów gier akcji, czyli w Platinum Games – ekipa ta dała światu m.in. Bayonette, Vanquisha, The Wonderful 101 i Metal Gear Rising: Revengeance. Dzięki tym grom zyskała też sławę i uznanie każdego gracza, który uwielbia arcade’owe tytuły wymagające polepszania swych umiejętności. I teraz przedstawią historię dzielnej Korry:
 
 
Gra ukaże się jeszcze w tym roku, będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej i trafi na PC, XOne, X360, PS3 i PS4. Nawet nie znając tej animacji warto zainteresować się tematem gdyż może to być najlepsza zręcznościówka roku.
 
Ja chyba przez lato nadrobię oryginał, by już wczuć się w klimat…
 
 
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Frostpunk PS4

Frostpunk PS4

Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej, budowania miasta i symulacji społeczeństwa. Jako zarządca ostatniego miasta na Ziemi musisz zadbać...

79,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl