The Last Guardian - zobacz jakby to było mieć własnego Trico

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
The Last Guardian - zobacz jakby to było mieć własnego Trico - gamedot.pl

The Last Guardian w końcu się ukazało, udowadniajac że niemożliwe naprawdę nie istnieje. Przy okazji tak rozpromowanej gry można przy okazji mocniej zaszaleć przy tworzeniu jej reklam dlatego europejski oddział Sony przygotował nam małą historyjkę o tym jakby to było naprawdę mieć Trico:

 

 

Jest to jedna z najzabawniejszych kampanii jakie ostatnio pojawiły się w gamingu, a już na pewno najzabawniejsza w historii jeżeli połączymy ją z tym jak wzniosłym i poważnym tytułem jest The Last Guardian. Niech takich gier i spotów ukazuje się jak najwięcej!

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Watch Dogs Legion XONE

Watch Dogs Legion XONE

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

229,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl