Nowy zwiastun The Division. Beta na konsoli Xbox One

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowy zwiastun The Division. Beta na konsoli Xbox One - gamedot.pl

Na konferencji Microsoftu pojawiło się The Division. Niejako przy okazji uraczono nas nowym zwiastunem. Dowiedzieliśmy się, że Ubi dostarczy nam wielką porcję intensywnej rozrywki. Gracze otrzymają wzorowe, atrakcyjne action-RPG, ulokowane w przestrzeni zdewastowanego Nowego Jorku.

 

Warto zaznaczyć, że przy XOne ruszy ekskluzywna, grudniowa beta. To taki prezent dla ludzi, którzy wspierają zielony obóz. To oni posmakują dzieła Ubisoft Massive przed oficjalną premierą.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD PS4

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD PS4

Trzymaj się swoich bananów, ponieważ Super Monkey Ball: Banana Blitz HD toczy się w Twoją stronę! Poczuj magię jednego z najbardziej lubianych tytułów z serii, teraz zremasterowanego w...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl