The Crew do pobrania całkowicie za darmo

ruthless - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy
The Crew do pobrania całkowicie za darmo - gamedot.pl

Kolejny miesiąc celebrowania Ubisoftu rozpoczął się na dobre. Do oferty trafiła kolejna gra wydana przez francuska firmę. Tym razem padło na The Crew, czyli grę wyścigową oferującą otwarty świat oraz stosunkowo rozbudowany wątek fabularny jak na ten gatunek. Promocja będzie dostępna jeszcze przez najbliższy miesiąc. Wszystkich zainteresowanych odsyłam bezpośrednio na oficjalną stronę Ubisoftu.

6 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego Przygoda PL PS4

Lego Przygoda PL PS4

W LEGO® Przygoda gra wideo, będziemy posługiwać się fantastyczną mocą architektów, aby tworzyć niezwykłe, unikatowe konstrukcje LEGO. Mając do dyspozycji ponad 90 postaci zainspirowanych...

79,00Do sklepu

6 Komentarzy

awatar
WebAloneHero (gość) 3 lata temu

The Crew Wild Run jest to pakiet ze zmiennymi warunkami pogodowymi i ulepszoną grafiką. Jednak motocykle, dragstery oraz monster trucki są tylko dostępne w jeździe testowej. Należy dokupić pełny Wild Run jeśli ktoś chciałby z tego korzystać. Dziękuję za uwagę (bo nawet taką informację znaleźć na wszystkich portalach w polsce jest ciężko). Prędzej kto w jakich rajtach śpi i z kim od tych pudelków człowiek się dowie. I za co was lubić karwać twa.

0 Odpowiedz
awatar
WebAloneHero (gość) 3 lata temu

czy już wszyscy pobrali swoją darmową wersję test drive 3? znaczy de kriiuuuu?

0 Odpowiedz
kapitex15 3 lata temu

Na stronie pisze że można pobrać tylko na PC więć czemu jest otagowane PS4, XONE i X360? Skoro gra dostępna jest na te konsole lecz artykuł dotyczy wyłącznie wersji na PC to po co wprowadzać ludzi w błąd?

0 Odpowiedz
ruthless 3 lata temu

Już wprowadziłem zmiany. Tagowałem dość ogólnie według platform, na które wydana została gra, lecz faktycznie mógłbym w ten sposób wprowadzić kogoś w błąd :)

0 Odpowiedz
kapitex15 3 lata temu

:D

0 Odpowiedz
awatar
WebAloneHero (gość) 3 lata temu

nie martw się tapetowanie na pewno pójdzie ci lepiej

1 Odpowiedz
ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl