Terraria sprzedała się w 20 mln egzemplarzy

Darius - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Terraria sprzedała się w 20 mln egzemplarzy - gamedot.pl

Studio Re-Logic poinformowało, iż Terraria od chwili premiery w maju 2011 sprzedała się w liczbie 20 milionów egzemplarzy. Wynik sprzedażowy jest imponujący zwłaszcza, że wtedy ten gatunek dopiero, co się budował na fundamencie Minecrafta.

 

Z tejże okazji za pośrednictwem swojego forum, firma wystosowała przyjemne podziękowania dla wszystkich fanów, którzy od dnia premiery do dziś zainteresowali się ich tytułem.

Gra zadebiutowała na PC w maju 2011, później przygotowano porty na Xboksa 360, PS3, PS Vita, iOS, Android, Windows Phone, PS4 i Xboksa One, Mac, Linux, Nintendo 3DS i Wii U. Tak, że możemy w nią zagrać absolutnie na wszystkim.

 

Miejmy nadzieję, że Terraria 2 będzie jeszcze większym sukcesem, na nią niestety jeszcze poczekamy. W między czasie musi nam wystarczyć Terraria: Otherworld ta ma pojawić się jeszcze w tym roku.

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

The Last Of Us Part II PS4

The Last Of Us Part II PS4

The Last of Us Part II Zmierz się z tragicznymi konsekwencjami działań Ellie – zarówno fizycznymi, jak i emocjonalnymi. - Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy