Terraria sprzedała się w 20 mln egzemplarzy

Darius - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Terraria sprzedała się w 20 mln egzemplarzy - gamedot.pl

Studio Re-Logic poinformowało, iż Terraria od chwili premiery w maju 2011 sprzedała się w liczbie 20 milionów egzemplarzy. Wynik sprzedażowy jest imponujący zwłaszcza, że wtedy ten gatunek dopiero, co się budował na fundamencie Minecrafta.

 

Z tejże okazji za pośrednictwem swojego forum, firma wystosowała przyjemne podziękowania dla wszystkich fanów, którzy od dnia premiery do dziś zainteresowali się ich tytułem.

Gra zadebiutowała na PC w maju 2011, później przygotowano porty na Xboksa 360, PS3, PS Vita, iOS, Android, Windows Phone, PS4 i Xboksa One, Mac, Linux, Nintendo 3DS i Wii U. Tak, że możemy w nią zagrać absolutnie na wszystkim.

 

Miejmy nadzieję, że Terraria 2 będzie jeszcze większym sukcesem, na nią niestety jeszcze poczekamy. W między czasie musi nam wystarczyć Terraria: Otherworld ta ma pojawić się jeszcze w tym roku.

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Gra Watch Dogs Legion PC

Gra Watch Dogs Legion PC

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

219,00Do sklepu

0 Komentarzy