Teaser edycji HD gry Abe's Exoddus

Orzeł - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Teaser edycji HD gry Abe's Exoddus

Fani serii Oddworld bardzo ciepło przyjęli reedycję pierwszej części, Abe's Oddysee. New N' Tasty rozeszło się po świecie, zdobywając na największych światowych portalach średnią ocen 8,5/10.

 

Dziś na Twitterze twórców gry, Oddworld Inhabitants, możemy przeczytać ciekawego twitta, będącego najpewniej malutkim teaserem, poprzedzającym zapowiedź reedycji kolejnej części serii, czyli Oddworld: Abe's Exoddus.


Jak zauważył inny użytkownik Twittera, przedstawiony obrazek jest niczym innym, jak fragmentem innego, który z kolei reklamował pierwotną wersję Abe's Exoddus:

 

 

Miejmy nadzieję, że już wkrótce dowiemy się więcej. ;)

Źródło: Twitter.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Cyberpunk 2077 PS4

Cyberpunk 2077 PS4

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego...

269,99Do sklepu

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl