Szykuje się nowa gra o przetrwaniu na wyspie pełnej zombie

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Szykuje się nowa gra o przetrwaniu na wyspie pełnej zombie - gamedot.pl
I nie będzie to nowe Dead Island – przygotujcie się na poznanie How to Survive.
 
505 Games i EKO Software starają podczepić pod popularność zombie w ciekawy sposób, pokazując grę survivalową widzianą z rzutu izometrycznego, łączącą walkę o przetrwanie z arcade'owym podejściem.
 
Podstawą zabawy będzie rozwijanie swej postaci, uczenie jej nowych umiejętności i szukanie sposobów na to, by  poradzić sobie z kolejnymi przeciwnościami losu. Do naszej dyspozycji będzie ręcznie robiona broń, wędki, koktaile mołotowa i oprzyrządowanie pozwalające przetrwać kolejną noc. 
 
 
How to Survive trafi do cyfrowej dystrybucji (XBLA, PSN, Steam) jesienią tego roku, umożliwiając granie w kooperacji przy jednej konsoli oraz podejmowanie wyzwań przez sieć. Wygląda na to, że będzie to ciekawy konkurent dla State of Decay, które okazało się być wielkim hitem na Xboksie 360. 
 
Tylko... czy macie ochotę na kolejną grę o zombie?
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

GRA SONIC FORCES XONE

GRA SONIC FORCES XONE

Nowa część kultowej serii gier platformowych ukaże się 7 listopada 2017 roku na PlayStation®4, Xbox One i Nintendo Switch w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru....

89,00Do sklepu

1 Komentarz

graba 7 lat temu

Zapowiada się rewelacyjnie !

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl