Sunset Overdrive – Insomniac Games nie stworzy nowych dodatków

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Sunset Overdrive – Insomniac Games nie stworzy nowych dodatków - gamedot.pl

Sunset Overdrive – jedna z lepszych pozycji ekskluzywnych dla konsoli XOne (średnia ocen z Metacritic to 81/100) – nie otrzyma już nowych dodatków. Studio Insomniac Games kończy pewien proces. Cóż, taka decyzja może mieć związek z popytem na omawiany tytuł. W plotkach pojawiało się niecałe 300 000 sprzedanych egzemplarzy. Co ciekawe, serwis VGChartz podaje 840 tysięcy sztuk... Jednak oba wyniki nie zostały potwierdzone przez Microsoft.

 

 

Niektórzy nieustannie dopytują o przenosiny Sunset Overdrive na konsolę PS4. Insomniac pozostaje właścicielem marki – MS zaakceptował taki układ i otrzymał exclusive'a. Sony zwyczajowo zaczyna kontakty z IG od dyskusji dotyczącej odkupienia IP – tak było z Spyro, Ratchet and Clank, Resistance.

 

Premiera Sunset Overdrive na innych platformach sprzętowych jest zatem możliwa, ale developer jej nie planuje – przynajmniej takie stanowisko przedstawiono w końcowych dniach lipca.

 

Źródło: Gamingbolt

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]