• Strona główna
  • Newsy
  • Street fighter v: strój bohaterki okazał się zbyt seksowny, aby pokazać go w telewizji

Street Fighter V: strój bohaterki okazał się zbyt seksowny, aby pokazać go w telewizji

ruthless - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Street Fighter V: strój bohaterki okazał się zbyt seksowny, aby pokazać go w telewizji - gamedot.pl

Fuudo, który był jednym z faworytów turnieju, w drodze do finału wcielił się w swoją ulubioną postać. Jego wybór niekoniecznie spodobał się telewizji ESPN, która transmitowała przebieg turnieju. Zwrócono się z prośbą gracza, aby zmienił skin postaci na taki, który można wyemitować bez obaw o zgorszenie bardziej konserwatywnej części audytorium.

 

Biorąc pod uwagę jak wygląda R.Mika (postać wybrana przez gracza) jestem w stanie zrozumieć wątpliwości włodarzy ESPN. Zabójcza blondynka swoją sylwetką odrobinę przypomina Kim Kardashian. W dodatku nie ma ona najmniejszych problemów z eksponowaniem swoich wydatnych wdzięków.

 

Japończyk miał nie lada problem, aby zrozumieć wystosowane do niego uwagi. W kulturze azjatyckiej nagość nie stanowi takiego tematu tabu jak na zachodzie. Ostatecznie zgodził się zmienić strój swojej bohaterki na mniej wyzywający. Koniec końców zabrnął do finału, gdzie po zaciętym spotkaniu został pokonany przez gracza o nicku Infiltration. Zobaczcie poniżej powtórkę ostatecznego starcia:

 

 

źródło: dualshockers.com

3 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Watch Dogs Legion XONE

Watch Dogs Legion XONE

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

229,00Do sklepu

3 Komentarze

awatar
Nick (gość) 3 lata temu

Laugh out laught.

0 Odpowiedz
awatar
nick (gość) 3 lata temu

co za zacofany przez religie świat :(

0 Odpowiedz
Darius 3 lata temu

:(

0 Odpowiedz
ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl